بازگشت دوباره سیروس مقدم به سینما // درب اتوماتیک

به گزارش جهان نيوز، سیروس مقدم کارگردان صاحب سبک و موفق تلویزیون پس از سالها حضور در عرصه سریال‌سازی بار دیگر کارگردانی در سینما را تجربه خواهد کرد، تجربه‌ای که شاید بتواند موفقیت تلویزیونی وی را در سینما هم به ارمفان بیاورد. 

بر اساس آخرین اعلام شورای پروانه ساخت، فیلمنامه سینمایی “زیرزمین” نوشته مشترک “محسن تنابنده” و “خشایار الوند” و به کارگردانی “سیروس مقدم” و تهیه کنندگی “الهام غفوری” پروانه ساخت دریافت کرد، تا این کارگردان پیشکسوت پس از سالها بار دیگر شانس خود در سینما را بیازماید. 

بازگشت دوباره سیروس مقدم به سینما/کارگردان پایتخت به زیرزمین می‌رود///////////////////چهارشنبه
سیروس مقدم با وجود کارگردانی چندین اثر سینمایی در میان مخاطبان به عنوان کارگردان آثار تلویزیونی شناخته می‌شود، شهرتی که بیش از همه به ساخت مجموعه سریالی پایتخت بر می گردد، سریالی که تاکنون پنج فصل آن منتشر شده و قرار است نسخه ششم آن به صورت فیلمی سینمایی روانه بازار شود. 

فیلم سینمایی “زیرزمین” در مجموع بیست و دومین تجربه کارگردانی مقدم در سینما و تلویزیون محسوب می‌شود، از جمله آثاری که وی تاکنون در تلویزیون کارگردانی کرده می‌توان به پایتخت، علی البدل، میکائیل، زیر هشت، اغما و مدینه اشاره کرد، آثاری که اکثرا به صورت مناسبتی پخش شده و از وی چهره ای محبوب ساخته است. 

بازگشت دوباره سیروس مقدم به سینما/کارگردان پایتخت به زیرزمین می‌رود///////////////////چهارشنبه

از نکات جالب توجه فیلم سینمایی “زیر زمین” می‌توان به فیلمنامه آن اشاره کرد، خشایار الوند نویسنده فقید سینما نگارش این اثر را انجام داده و حالا بعد از نزدیک به یکسال از درگذشت وی، این فیلم می تواند خاطره خوبی را نزد هواداران الوند زنده نماید. 

حال در سن ۵۴ سالگی سیروس مقدم بار دیگر به سمت کارگردانی سینما رفته است، هنوز صحبتی در خصوص تیم بازیگران و یا زمان ساخت پروژه اعلام نشده اما حضور مقدم در فهرست نامزدهای حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر می تواند بر جذابیت های این رویداد سینمایی اضافه کند. 

منبع:میزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *