هشدار مدیرعامل ذوب آهن به پرسپولیس // درب اتوماتیک

به گزارش جهان نيوز،  مدیران باشگاه پرسپولیس با رضا شکاری مهاجم ۲۱ ساله تیم فوتبال امید ایران که سال گذشته در روبین کازان حضور داشت، مذاکره کرده اند. این بازیکن ضمن تایید مذاکرات برای حضور در پرسپولیس ابراز تمایل کرده است.

در همین ارتباط سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با انتشار پیامی بدون نام بردن از شکاری، از مدیرعامل پرسپولیس خواست هنگام عقد قرارداد با «یک بازیکن خاص» از فیفا استعلام بگیرد!

آذری نوشت: «جای آقای عرب بودم برای عقد قرارداد با یک بازیکن خاص که شایعه شده است از فیفا استعلام می گرفتم. برای احترام به هواداران پرشور پرسپویس مجبورم این مشورت را به دوست خوبم بدهم تا بعد از سعید آذری گله نکنند. به هر حال نمی خواهم باز هم با احساسات مردم بازی شود و بگویند ما نمی دانستیم و کاش به ما گفته بودید.

البته امیدوارم این بازیکن مشکلی نداشته باشد و با همه وجود در خدمت پرسپولیس باشد ولی شرط حرفه ای گری شما و شرط شرافت من است که بگویم لطفاً استعلام بگیرید.»

اشاره آذری به شکایت ذوب آهن از رضا شکاری به فیفا است. شکاری که در تیم ذوب آهن حضور داشت، بنا بر ادعای مدیران این باشگاه باوجود داشتن قرارداد ابتدا به تیم روستوف و سپس همراه با «قربان بردیف» به تیم روبین کازان روسیه پیوست. ذوبی ها بعد از امضای قرارداد شکاری با روبین کازان، از این بازیکن به فیفا شکایت کردند و این پرونده با استخدام یک وکیل ایتالیایی روزهای پایانی اش را طی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *